اسمارت فون Sony Xperia Z2 با کدنام Sirius مدتی است که بحث محافل خبری است. به تازگی تصویری از قاب پشت و مشخصات این پرچمدار سونی بدست آمده که در ادامه مشاهده می کنید. این تصاویر که از طریق وبسایت های چینی منتشر شده قاب پشتی این اسمارت فون که به رنگ بنفش می باشد را نشان میدهد.

شرکت سونی به تازگی از اسمارت فون Xperia Z Compact رونمایی کرده اما ظاهرا این کمپانی اسمارت فون های بیشتری را در آینده معرفی خواهد کرد. در رویداد MWC احتمالا شاهد معرفی محصولاتی جدید از سونی خواهیم بود. همانطور که اعلام شد این تصویر منتسب به Sony Xperia Z2 می باشد و این تصویر از طریق دپارتمان R&D سونی بدست آمده است.

sony-xperia-z2


همچنین همراه با این تصویر مشخصاتی از این دستگاه هم بدست آمده که شامل صفحه نمایش ۵.۳ اینچی (رزولوشن مشخص نیست)، دوربین ۲۳ مگاپیکسلی و عرضه این اسمارت فون در پنج رنگ می باشد.البته براساس شایعات رزولوشن صفحه نمایش این دستگاه ۲K خواهد بود. پروسسور اسنپ دراگون ۸۰۰، رمی ۳ گیگابایتی، دوربین ۲۰.۷ مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری ۴K، باتری ۳,۲۰۰ mAh و اندروید ۴.۴ کیت کت از دیگر مشخصات احتمالی آن خواهند بود. باید دید در نهایت این محصول با چه مشخصاتی روانه بازار می شود و دوربین آن ۲۰.۷ مگاپیکسلی خواهد بود یا ۲۳ مگاپیکسلی.